Про ціни

СОФІЯ ТОРГ КОМПАНІ першою з постачальників, що спеціалізуються на обслуговуванні сегмента HoReCa, впроваджує нову систему ціноутворення, в основі якої надання знижок в залежності від ваги придбаної продукції.

В нашому прайсі ціни встановлюються починаючи з базової ціни при мінімальному замовленні 5 кг продукції в асортименті, з подальшим зменшенням ціни при відповідному збільшенні ваги замовлення.

Для отримання знижки виходячи з сумарної ваги замовлення, наприклад 20 кг, Вам немає необхідності замовляти по 20 кг кожного товару: Ви замовляєте товар в асортименті загальною вагою 20 кг і отримуєте відповідну ціну зі знижкою.

Таким чином, працюючи з СОФІЯ ТОРГ КОМПАНІ по широкому асортименту продуктів харчування, Ви маєте можливість істотно знизити собівартість одержуваної Вами продукції, а також спростити адміністрування процесу закупівлі.

Для Мережевих Клієнтів ми готові запропонувати єдині ціни на всі Заклади виходячи з середніх замовлень по Мережі, з урахуванням надання знижки на весь обсяг продукції, що закуповується.

Наше завдання надати Партнерам прозоре і зручне ціноутворення і зробити співпрацю взаємовигідною.

Із задоволенням відповімо на всі Ваші запити і пропозиції.

З повагою,

Комерційна служба

СОФІЯ ТОРГ КОМПАНІ